...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Допомога та інструкції

Інструкція для користувача (Продавця) електронної торгової системи.
Інструкція для користувача (Покупця) електронної торгової системи.
Робота продавця на майданчику (відеоінструкція)
Реєстрація та участь в традиційних торгах (відеоінструкція)
Онлайн-торги (відеоінструкція)
Використання ЕЦП для Покупця в електронних торгах необробленою деревиною (відеоінструкція)

Інструкція для користувача (Продавця) електронної торгової системи.

Здійснити реєстрацію в електронній торговій системі (далі ЕТС). Відеоінструкція в розділі «Діяльність», «Допомога». Якщо реєстрація вже зроблена – використовуйте існуючі «Логін» та «Пароль» для авторизації.

Виконати авторизацію в ЕТС. Увійти до Кабінету клієнта.

В Кабінеті клієнта ознайомитись зі списком торгів, станом торгів, актуальними операціями (торги, результати).

Згідно графіку торгів обрати необхідний аукціон та сформувати заявку на продаж. Відеоінструкція в розділі «Діяльність», «Допомога».

Увага! При формуванні лотів враховуйте можливість зниження стартової вартості лоту(-ів). В разі надання Продавцем однієї «стартової вартості» лоту, відповідний лот буде виставлено лише в загальну сесію відповідно «стартовій вартості» лоту. В разі надання Продавцем двох стартових цін за лот («стартова вартість» / «зменшена стартова вартість»), спочатку лот буде виставлено в загальну сесію за «стартовою вартістю», лише потім при умові відсутності пропозицій на купівлю протягом загальної сесії, відповідний лот буде виставлено в додаткову сесію за «зменшеною стартовою вартістю» лоту.

Сформувавши заявку на продаж Продавлю необхідно зв’язатись з Організатором торгів (аукціону) – Біржею.

Увага! Загальна торгова сесія розпочинається згідно графіку торгів та може складатись з окремих періодів.

Увага! Електронні торги (аукціон) можуть складатись з двох торгових сесій: загальної та додаткової. Додаткова торгова сесія починається зі зниження стартової вартості лоту(-ів). Додаткова торгова сесія проводиться за умов відсутності пропозиції на купівлю лоту(-ів) від Покупця протягом загальної сесії та якщо Продавцем було передбачено зниження вартості лоту(-ів) під час формування заявок на продаж в ЕТС.  

Приклад.

Початок загальної сесії о 12:00. Прийняття пропозицій від Покупців починається за лотами 1-10 о 12:00 (перший період). Згідно графіку торгів о 12:10 (другий період) додаються наступні 10 лотів, 11-20 лоти відповідно. Кількість періодів залежить від загальної кількості лотів та рівня конкуренції. Кількість лотів за котрими ЕТС одночасно прийматиме пропозиції не перевищуватиме 100.

Початок додаткової сесії о 14:00. Прийняття пропозицій від Покупців починається за лотами 16-25 (умови виставлення лотів у додаткову сесію зазначені вище) о 14:00 (перший період). Відповідно о 14:10 (другий період) додаються наступні 10 лотів (наприклад 32-35, 41-46).

Додаткова сесія не проводиться, в разі відсутності відповідного лоту(-ів) - умови виставлення лотів у додаткову сесію зазначені вище.

Продавець має можливість в кабінеті Клієнта слідкувати на перебігом електронних торгів (аукціону). Користувачу надається наступна інформація: номер лоту; актуальна пропозиція (збільшення вартості лоту у відсотках); номер учасника, яким надано актуальну пропозицію; стартову ціну лоту; поточну ціну лоту з урахуванням зміни вартості (грн); кількість заявників на лот. Крок аукціону 1% - збільшення ціни до загальної вартості лоту. В лотах з декількома позиціями зріст відбувається по кожній позиції окремо. Для перегляду історії пропозицій по лотам використовуйте сервіс «Переглянути попередні результати по лотам». Вам потрібно ввести номер лоту та натиснути клавішу «Enter».

15:00-16:00 - підведення підсумків електронних торгів.

З 16:00 в особистих кабінетах Клієнтів можливе підписання Договору, Протоколу (аукціонного свідоцтва) та Специфікації за допомогою ЕЦП АЦСК. Відеоінструкція в розділі «Діяльність», «Допомога». В разі відмови Покупця або Продавця від використання ЕЦП в  кабінетах Клієнта надається доступ до скачування документів.